Zadzwoń 505 942 289

// Poznaj nas lepiej //

Petro-Expert tworzą osoby, które wcześniej pracowały w dużych firmach logistycznych i wyszkoleni kierowcy. Spedytorzy władają wieloma językami i znają wszelkie aktualne przepisy dotyczące transportu ADR. Dzięki tym kompetencjom nie musisz się martwić o formalności. Nasi kierowcy posiadają wieloletni staż pracy w transporcie zagranicznym towarów niebezpiecznych, takich jak paliwo, chemikalia i ciecze żrące, wiedzą jak poruszać się z tego typu ładunkiem oraz znają wszystkie normy bezpieczeństwa i przestrzegają ich. Dodatkowo oprócz floty samochodów ciężarowych posiadamy flotę maszyn i sprzętów, zapewniając w ten sposób doskonałą obsługę logistyczną.

box icon

// Bezpieczeństwo

Gwarantujemy stały monitoring, odpowiednie zaplombowanie i zabezpieczenie towaru.

location icon

// Terminowość

By transport dotarł na czas, stosujemy nowoczesne systemy nawigacji monitorujące natężenie ruchu.

shipping and delivery icon

// Komunikatywność

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i odpowiadamy w wyczerpujący sposób na każde zadane pytanie.

Obecnie współpracujemy z wieloma firmami z Polski oraz Europy, posiadamy niezbędne certyfikaty, jak i ubezpieczenia (w tym OCP) ważne w transporcie krajowym i międzynarodowym. Ponadto nasza siedziba znajduje się w Warszawie (00-712), a plac manewrowy o powierzchni 1,6 ha ulokowany jest w Grodzisku Mazowieckim (05-825).

Tworząc naszą firmę stawiamy na nieustanny rozwój, bezpieczeństwo i terminowość wykonywanych zleceń. Zaufaj ekspertom w transporcie!

box icon
location icon
shipping and delivery icon